VESTE to my

tel. 0048 25 644 60 91
tel. kom. 602 262 176
faks 0048 22 584 91 15
mail: kancelaria@veste.pl

Serdecznie witam Państwa na stronie internetowej VESTE Kancelarii Radcy Prawnego Radomira Parapury i Współpracownicy.

Strona ta jest dedykowana Wam, jako obecnym i potencjalnym klientom. Czujcie się jak u siebie w domu! Zapraszam do zapoznania z pozostałymi zasobami strony.

Celem działań podejmowanych przez Kancelarię jest skuteczne realizowanie ekonomicznych potrzeb klientów, oparte na starannej współpracy, przejrzystości kosztów i rzetelnej ocenie ryzyka procesowego i finansowego. Preferujemy partnerskie podejście do klienta i solidną obsługę od otrzymania zlecenia do jego całkowitej realizacji. Motorem naszych działań jest Wasz sukces.

Oferta Kancelarii skierowana jest przede wszystkim na obsługę prawną małych i średnich przedsiębiorców, którzy na razie nie mają potrzeby zatrudniania na stałe prawnika w swoim przedsiębiorstwie. Usługi świadczone przez Kancelarię mają pomóc w kształtowaniu zaplecza prawnego przedsiębiorstwa, jak również służyć reprezentowaniu go na zewnątrz w stosunkach z innymi przedsiębiorcami, bankami i zakładami ubezpieczeń oraz organami państwowymi w Polsce i Niemczech (sądy, Izby Celne, Urzędy Skarbowe, Urzędy Kontroli Skarbowej , PIP). Specyfiką tej oferty jest dostosowanie jej do ekonomicznych interesów klienta.

Osoby fizyczne

Ponadto Kancelaria świadczy usługi dla osób fizycznych na obszarze prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem odszkodowań komunikacyjnych.

Obszar usług na terenie Niemiec

Kancelaria dzięki sieci zaprzyjaźnionych kancelarii adwokackich i notarialnych w Niemczech realizuje usługi także na terenie RFN. Główny zakres usług w Niemczech obejmuje ubezpieczenia komunikacyjne i prawo gospodarcze.